O INWESTYCJI

Port Ruda to wyjątkowa inwestycja  położona w samym sercu Mazur .

To idealne miejsce dla osób, które chcą skorzystać z szerokiego spektrum możliwości wypoczynku. Wyjątkowa przestrzeń, bliskość natury, wygoda kameralnej zabudowy oraz dostęp do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich sprawiają, że miejsce to jest niepowtarzalne. Port Ruda  to koncepcja przemyślana od początku do końca. To równowaga pomiędzy estetyką przestrzeni, funkcjonalnością układu i komfortem wypoczynku.

Port Ruda to kompleks pięciu domów 2-kondygnacyjnych z bezpośrednim dostępem do Jeziora Wojnowo, oraz z własnym portem.

Inwestycja opiera się na nowoczesnym projekcie architektonicznym i jednocześnie wpisuje się w charakter regionu. Połączenie kamienia, łupka i szkła przydają obiektom elegancji i szyku, a zarazem doskonale współgrają z otaczającym klimatem Mazur. Duże przeszklenia na pozwalają na delektowanie się przepięknymi widokami i podziwianiem zachodu słońca..

Nieprzypadkowo cała architektura utrzymana jest w stylu nowoczesnym, który połączony z elementami mazurskimi  wywołuje niezapomniane wrażenia.

W inwestycji zaprojektowano 5 komfortowo wykończonych domów dwukondygnacyjnych z działką o powierzchni 1000 m2 każdy, oraz przestronnym balkonem lub tarasem w przypadku lokali usytuowanych na parterze.